Інженерний день 2024 для дітей з ООП

В рамках «Інженерного тижня – 2024» 8 лютого в комунальному закладі «Вінницький ліцей №6» проведений інженерний день для дітей з ООП «Рівні можливості для кожного». Метою якого є підвищення зацікавленості учнів до занять природничими та точними науками, розширення кругозору, набуття навичок критичного мислення, комплексного вирішення проблем, розуміння технічних процесів і способів застосування науково-технічних знань у реальному житті, розвитку креативності та інженерного потенціалу, виховання самостійності мислення, волі, наполегливості в досягненні поставленої мети. Головною темою тижня обрано САМОЗАРАДНІСТЬ.
Під час проведення заходу учні виконували інженерні завдання за напрямами:
 актуальні методи збору та очистки води;
 виготовлення саморобних портативних освітлювальних приладів;
 інженерні конструкції, що потребують мінімальної кількості матеріалів і можуть бути зібрані під час перебування в укриттях.
Дітям з ООП навчатись у такий спосіб цікаво, вони бачать свій, нехай маленький, але успіх. Вони спробували себе в ролі інженерів, конструювали та використовували на практиці зроблені вироби, влаштовували перегони. Виготовляли із задоволенням «Механічний телефон», «Гусінь», «Тіп-топ». Інженерний день довів, що між нами немає меж і для всіх рівні можливості.