Вітаємо ученицю 11-Б класу Мізрах Поліну та її педагога-наставника Коваленко Ліну Василівну за зайняте ІІ місце в ІІІ етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Бажаємо невичерпної енергії та наснаги на нові звершення!
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/Вітання-1024x576.png)
Вітаємо ученицю 11-Б класу Мізрах Поліну та її педагога-наставника Коваленко Ліну Василівну за зайняте ІІ місце в ІІІ етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Бажаємо невичерпної енергії та наснаги на нові звершення!