Інформаційний марафон “Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет”

З  метою збереження фізичного й емоційного здоров’я учнів під час воєнного стану в Україні, окремі обставини якого  можуть призводити до зменшення фізичної активності, зниження інтенсивності соціальних зв’язків і контактів, збільшення стресових ситуацій та емоційної напруги, задля утвердження принципів здорового способу життя, поширення інформації про методи боротьби зі стресовими ситуаціями,  у ліцеї з 26 лютого по 1 березня 2024 року було проведено інформаційний марафон серед здобувачів освіти 1-11 класів  на тему: «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет». В ході марафону було проведено виставку-конкурс малюнків «Мозаїка здоров’я» (відповідальна Чорноус М.В.), «Веселі перерви» для учнів 3-х, 4-х класів , змагання з баскетболу. Серед учнів 8-х класів, естафету «Рухливі ігри граємо, про здоров’я дбаємо» для 5-х класів,  фоточелендж «Мої досягнення у спорті»( учителі фізичної культури Гончар О.О., Явдощак П.М., Бондар І.І., Яремчук Т.С.), конкурс соціальних роликів «Я і здоровий спосіб життя», відеочелендж «Ми за здоровий спосіб життя», заняття з елементами тренінгу: «Я здоров’я збережу, сам собі допоможу» (відповідальні вчителі основ здоров’я Варшавська І. Я., Машталір М. С., психолог закладу Нікуліна Т.О.), класні керівники провели  тематичну годину спілкування -«Здоров’я-найцінніший скарб».