Вітаємо Патій Альону Миколаївну та ученицю 11-Б класу Мізрах Поліну за зайняте ІІ місце у Всеукраїнському літературному конкурсі знавців зарубіжної літератури “ЛІТЕРАТУРНИЙ ВСЕСВІТ – 2024” . Бажаємо невичерпної енергії та наснаги на нові звершення!
День: 04.04.2024
Зустріч із батьками майбутніх першокласників
3 квітня у нашому ліцеї відбулася зустріч із батьками майбутніх першокласників. Заступниця директора Тетяна Василівна Лучицька надала детальну інформацію щодо зарахування дітей до класу Smart Class та познайомила присутніх із керівницею Smart Kids, виконавчим директором «центру розвитку «Розумники» Тетяною Ігорівною Читати далі …