Вітаємо Патій Альону Миколаївну та ученицю 11-Б класу Мізрах Поліну за зайняте ІІ місце у Всеукраїнському літературному конкурсі знавців зарубіжної літератури “ЛІТЕРАТУРНИЙ ВСЕСВІТ – 2024” . Бажаємо невичерпної енергії та наснаги на нові звершення!
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/Вітання-1024x576.png)
Вітаємо Патій Альону Миколаївну та ученицю 11-Б класу Мізрах Поліну за зайняте ІІ місце у Всеукраїнському літературному конкурсі знавців зарубіжної літератури “ЛІТЕРАТУРНИЙ ВСЕСВІТ – 2024” . Бажаємо невичерпної енергії та наснаги на нові звершення!