Прозора школа

📌3 квітня 2024 року, директор закладу Наталія ТІТОВА відвідала урочисте підведення підсумків проєкту “Прозора школа” у Першому українському Хабі доброчесності на якому комунальний заклад “Вінницький ліцей № 6” отримав відзнаку від Офісу доброчесності НАЗК за впровадження просвітницького проєкту “Прозора школа”. Ця нагорода свідчить про наше незаперечне зобов’язання прозорості та доброчесності.
📌Також, наш ліцей було нагороджено грамотою за активне впровадження та втілення концепцій доброчесності та антикорупції в рамках даного проєкту.
📌Дякуємо всім учасникам нашого колективу та партнерам за підтримку та співпрацю у реалізації цього важливого проєкту.
📌Ми впевнені, що разом ми зможемо продовжити розвивати доброчесні цінності та зробити ліцей ще кращим для всіх учасників освітнього процесу