Зустріч із батьками майбутніх першокласників та виконавчою директоркою програми «Edugames. Розумники»

Третього квітня у стінах закладу відбулася спільна зустріч із батьками майбутніх першокласників та виконавчою директоркою програми «Edugames. Розумники» Тетяною Мосін, яка вручила сертифікат комунальному закладу «Вінницький ліцей №6». Він засвідчує, що наш ліцей є офіційним партнером проєкту Smart Kids («Розумники»), у межах якого здійснюється впровадження інноваційного навчання у початковій школі.
Класи, які працюють за проєктом, мають надзвичайну можливість використовувати інформаційно-комунікаційні технології, цифрові освітні ресурси в освітньому процесі. Учителі уміло використовують диференційований та індивідуальний підхід до всіх учасників освітнього процесу, застосовуючи інноваційні технології у професійній діяльності.
З програмою Smart-клас навчання є:
☀️сучасним;
☂️цікавим;
🍎корисним;
🏆адаптованим для сучасних здобувачів освіти;
🧘‍♀️без стресів для дітей та батьків.