Захід для учнів 10-11 класів «Наша слава не вмре, не загине…»

13 жовтня 2017 р. у закладі відбувся захід для учнів 10-11 класів «Наша слава не вмре, не загине…»  до Дня українського козацтва.

Старшокласники дізналися про свято Покрови Пресвятої Богородиці, про славну історію козацтва  та мали можливість позмагатися силою, розумом, кмітливістю.

Конкурси додали натхнення учням, адже для деяких змагань потрібна була  й витримка, наприклад, «Сильна рука», «Казацькі побрихеньки», «Грошові одиниці» та «Найсміливіший».

А учителі української мови та літератури Лучицька Т.В., Самаруха О.В.поділилися знаннями та провели майстер-клас із зав’язування краватки у конкурсі «Сучасний козак».  Надихали майбутніх козаків дівчата хореографічної студії «Поділля», а також пісні у виконанні Путишиної Тамари та Циглюк Зіни.