День козацтва

19  жовтня 2017 року за ініціативи Команди президента та в рамках проекту «Різнобарвна моя Україна» відбувся квест Дивоколо веселих розваг для учнів 3-х класів. Діти вирушили в уявну подорож, протягом якої їм пропонувалося  завітати  до 6-ти куренів.
  • Курінь «Козацькі розваги»- відродження українських національних ігор.
  • Курінь «Козацький оберіг» – виготовлення  українських вінків-оберегів.
  • Курінь «Засвистали козаченьки» – діти знайомилися з усною народною творчістю і співали народні пісні.
  •  Курінь «Козацька смакота» – учні не лише дізналися багато цікавого про українські страви, а й  навчилися власноруч  ліпити вареники.
  •  Курінь «Калинова моя Україна» – третьокласники відгадували загадки й ребуси  про звичаї та традиції українського народу.
  •  Курінь «Козацький гопак» -нікого не залишили байдужими запальні гопак та подоляночка.
Отже, команда президента разом із учнями 3-х  класів довели, що підростаюче покоління вміє співати, танцювати, готувати та мислити, як справжні козаки.