Посвята в гімназисти

10 листопада 2017 року у нашій гімназії відбулася важлива подія, а саме посвята учнів 5-х класів у гімназисти, яку проводила команда президента разом з педагогом-організатором. П’ятикласники  отримали маршрутні листи та розпочали свій маршрут по станціям. У актовій залі розташувалась танцювальна станція «Танцюють всі», де діти мали можливість показати свою майстерність у танцях або ж навпаки навчитись цієї майстерності. Наступна станція «Караоке», на якій діти весело та дружно виконували різноманітні українські народні пісні. Цікавою та повчальною станцією була «Моя школа», де перевірялись знання майбутніх гімназистів у напрямку історії нашої школи та її структури. Поруч цієї станції розташувалась іще одна, під назвою «Ігрова», де діти могли троішки відпочити та повеселитись. Ну і фінальною була «Інтелектуальна» станція, де учні могли продемонструвати свою логіку, кмітливість та розум. По завершенню гімназійного квесту, відбулася урочиста частина посвяти, де п’ятикласників вітала богиня мудрості Афіна Палада та її 9 муз. В результаті усі школярі виконали гімн гімназиста та були посвячені у гімназисти. Це свято ще на довго залишиться у пам’яті учнів, як перший яскравий захід у п’ятому класі.