Шкільне лісництво “Екодім”

3 квітня 2018 року, напередодні 100-річчя утворення Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, голова учнівського лісництва «Екодім», учениця 10-В класу Валерія Ковальчук та педагог – наставник Копилов О.В. долучилися до відкриття пам’ятного знака гарному господарю, лісівнику Грабовому Івану Григоровичу, який керував Вінницьким лісгоспом з 11.04. 1974 року.

Іван Григорович пішов з життя молодим, у 52 роки, але для становлення лісового господарства на Вінниччині зробив дуже багато. Зараз би йому виповнилося 83 роки.

На захід були запрошені працівники обласного управління, лісівники, рідні.

Гарні слова вдячності сказали керівник прес-служби ВОУЛМГ, редактор обласної газети «Лісове господарство Вінниччини Вовк Станіслав Трохимович, начальник ОУЛМГ Анатолій Бондар, директор ДП Вінницького лісового господарства Віктор Попельнюк, ветерани праці.

Потім поклали квіти до пам’ятного знака. Дочка Івана Григоровича подякувала всім присутнім за гарні слова, сказані в честь її батька.