Абсолютний переможець міського огляду-конкурсу «Сучасне освітнє середовище початкової школи – 2018»

З метою успішного вирішення завдань реформування освітньої системи, забезпечення сучасних комфортних умов для навчання молодших школярів шляхом системної модернізації школи І ступеня відповідно до концептуальних засад Нової української школи, учителі нашого закладу розпочали підготовчий період впровадження у 2018-2019 н.р. нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

Педагогічний колектив школи-гімназії №6 висунув кандидатів на участь у міському огляді-конкурсі «Сучасне освітнє середовище початкової школи – 2018»: кабінети початкової школи №24, №33, кабінет інклюзивного навчання, психологічного та сенсорного розвантаження, рекреацію «Рухливого відпочинку», рекреацію-коворкінг з Wi-Fi зоною.

Наш заклад став абсолютним переможцем даного конкурсу.

Здобули перемоги у номінаціях:

«Стимулювання інтелектуального пошуку молодшого школяра» – к. 33, вчитель О.І. Арташ;

«Самореалізація особистості» – к. 24, вчителі М.П. Козіцька, О.А.Лазуренко:

«Сучасний рекреаційний простір»

«Кабінет інклюзивного навчання, психологічного та сенсорного розвантаження»