Урок літературного читання за методикою В.Сухомлинського «Під голубим небом» (4-Г)

9 жовтня у 4-Г класі був проведений урок літературного читання за методикою В.Сухомлинського «Під голубим небом»

Відомий педагог вважав, що саме в природі вічне джерело дитячого розуму.Технології таких уроків дуже відрізняються від звичайних уроків та навчальних екскурсій. Вони розраховані на отримання дітьми емоційно-образної інформації про природу.

Всього лише 35 хвилин уроку читання, проведеного на дворі, принесли учням масу позитивних емоцій та вражень. Гра  «Коло добра» налаштувала дітей на щирість та доброзичливість. Передаючи один одному сонечко, учні висловлювали свої побажання. Читали дитячі оповідання В.О. Сухомлинського, презентуючи поробки до них, детально познайомилися з біографією педагога. А також встигли побігати, погрітися на сонечку, посидіти на шовковій траві, погладити ніжний стовбур берези, розглянути небесну блакить і білі хмаринки.