Козацьке свято

11 жовтня 2018 року вчителі кафедри української мови та літератури Лучицька Т. В., Похилько Л. В., Шумна А. М. провели свято «Наша слава не вмре, не загине…» серед учнів 7 класів. У цьому заході було поєднано 3 великі Свята українців: Свято Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Усі присутні на цьому дійстві мали можливість прослухати історію виникнення кожного із Свят, що відзначають у цей день, почути чудову музичну композицію «Як у нас на Україні» у виконанні Бабій Т. О., побачити танець «Козачок» учениць 9-Д класу, а також побачити змагання на силу та розум між куренями козаків 7 класів «Орли» та «Соколи». Конкурси додали натхнення учням, адже для деяких змагань потрібна була  й витримка, наприклад, «Сильна рука», «Козацькі побрехеньки»,  «Найспритніший», «Майстерні художники», «Отамани», «Довга коса-дівоча краса», «Скоромовочка».Роздинкою свята став флешмоб  учасників та глядачів під композицію Олександра Пономарьова «Заспіваймо пісню за Україну».

Учні закладу переконалися у тому, що сторінки історії Батьківщини – це наше минуле, без якого неможливо збудувати майбутнє.