Семінар для заступників директорів

25.10.2018 р. у закладі відбувся семінар для заступників директорів “Формування інформаційно-цифрової грамотності учасників освітнього процесу”. Семінар розпочався із атмосферного знайомства, на якому директор школи-гімназії Тітова Н.А. познайомила учасників із питаннями інформаційно-цифрової грамотності учасників освітнього процесу.

Науково-методична студія познайомила учасників зібрання із моделлю розвитку ІЦК учасників освітнього процесу (виступ Загородньої Г.В.). Учителі закладу: Чабан Н.В., Сабардак І.Ю. презентували проект “Відкритий інтерактивний кабінет природничо-математичного спрямування “Світ природи”. Петренко М.Д. – керівник клубу “Молодість” представила проект “Інновації як чинник зміцнення мотивації до навчальної діяльності”. А Решетнік Н.В. – наставник старшокласників продемонструвала з учнями 11 класу Міжнародний проект “Україна – Литва”.

Учасники семінару мали змогу познайомитись з методичною лабораторією учителів школи І ступеня Козіцької М.П., Корнійчук Н.А., Лазуренко О.А.

Відкритий інтерактивний кабінет природничо-математичного спрямування “Світ природи” презентували Бортник Н.М. – заступник директора з навчально-виховної роботи; Ванжула Н.В., Делечук Л.В., Сабардак І.Ю., Чабан Н.В. – учителі хімії, фізики, математики.

Майстер-клас “Формування ключових життєвих компетентностей продемонструвала Замкова О.С. – вчитель англійської мови.

Під час проведення підсумків учасники семінару відзначили високий рівень науково-методичної роботи педагогів закладу.