Здоров’я – дорожче за багатство

В актовій залі класні керівники Любченко О.Д. та Грабік С. Г. провели позакласний захід разом зі своїми класними колективами. Тему обрали з предмету основи здоров’я «Подорож у країну чистоти та здоров’я». Девізом були слова: «Здоров’я – дорожче за багатство».

Вчителі формували у дітей навички особистої гігієни. Розвивали у дітей активну життєву позицію, бажання бути здоровим. Навчали дітей фізичним вправам в ігровій формі; розвивали фізичні якості; сприяли активну відпочинку учнів, поліпшенню їх рухового режиму, виховували почуття товариськості, любові до рідного слова.

Учні 2-А та 2-Б класів декламували вірші, розігрували інсценізівки, співали пісень, загадували загадки. До залу завітали казкові герої  Мийдодір та Бруднуля з завданням до залу. Учні грали гру «10 правил» та «Корисно – шкідливо».

Завершили захід закликом :

Здоров’я – це сила!

Здоров’я – це клас!