Фестиваль дитячої творчості

В  Україні проживають 134 національності. Кожна має свою самобутню культуру, історію, традиції. Але всім нам слід бути толерантними по відношенню один до одного.

Наша країна стає більш відкритою для всього світу, а це вимагає готовності українського суспільства до сприйняття європейських цінностей, розуміння та поваги розмаїття культур.

«Терпимість – доброта – синоніми слова толерантність» – саме під таким гаслом розпочався «Фестиваль дитячої творчості» для учнів 9 класів. Під час свого виступу дев’ятикласники продемонстрували своє відношення до національних меншин які проживають на території України.  Старшокласники вражали багатогранністю своїх талантів та танцями різних народів. Яскравим моментом для глядачів був флешмоб, який учні проводили з глядачами після представлення кожного народу.

На завершення усі класні колективи отримали подяки за участь у «Фестивалі дитячої творчості».