Фестиваль дитячої творчості

Школа-гімназія продовжує «Фестиваль дитячої творчості». Сьогодні свої таланти продовжили демонструвати учні школи І ступеня. Перед юними акторами стояло завдання інсценізація української (авторської) казки.

Першими демонстрували свої вміння учні 2-А класу в інсценізації казки «Лісова школа». Вражали запальними танцями і учні 2-Б класу, інсценізувавши на українській мові казку К. Чуковського «Телефон». Музичною казкою «Під грибком» дивували глядачів маленькі співаки з 2-Г класу. Учні 2-Д класу дивували своєю призмою талантів у інсценізації пісні «Черевички». Не менш захоплюючий був виступ у 3-Б класу. Учні інсценізували казку «Рукавичка» на сучасний лад, використавши цікаві костюми та сучасні танці. Актори з 3-Є класу запропонували здійснити захоплюючу подорож у часі в інсценізації авторської казки «Як Гліб із Басом подорожували у часі», захопивши різні часові проміжки.

На завершення юних акторів було нагороджено подяками за участь в «Фестивалі дитячої творчості».