Фестиваль дитячої творчості

Толерантність – чи не найважливіша тема сьогодення. З розвитком суспільства до людей прийшло розуміння, що Земля не є надто великою, вона – наш спільний дім, всі люди в якому – сусіди. А для того, щоб людство успішно розвивалося, потрібно знаходити спільну мову. У безмежному морі різноманітних культур, релігій, думок, ідей, що належать людям різних країн на планеті, на допомогу має прийти «рятувальне коло» толерантності. Сьогодні, 30 листопада, учні 10 та 11 класів на «Фестивалі дитячої творчості» демонстрували своє бачення толерантості.

«Мы вместе. Ми разом» (10-А, 10-Г), «Ми різні, але ми єдині» (10-Б), «Усі ми єдині» (10-В), «Слухай серцем» (11-А, 11-Б, 11-В) – саме під такими девізами учні демонстрували своє відношння до толерантності. Учні показали, як важливо бути дерпими один до одного незважаючи на національність чи колір шіри.

На завершення усі класні колективи отримали подяки за участь у «Фестивалі дитячої творчості».