Переможці міського конкурсу казок «Твори добро на радість людям»

30 січня 2019 року в актовій залі Вінницького міського палацу дітей та юнацтва в рамках міського конкурсного проекту «Рекорди добра» відбувся фінал міського конкурсу казок «Твори добро на радість людям».

Конкурс проходив у два етапи. Під час першого етапу конкурсанти, під керівництвом класних керівників, вчителів української мови та літератури, писали казки про добро. Під час другого етапу фіналісти конкурсу представляли свої твори на сцені палацу дітей та юнацтва.

Учнівський колектив 3-В класу нашого навчального закладу під керівництвом учителя початкових класів Валентини Іванівни Хлєбнової, учителя української мови Олександра Вікторовича Самарухи та вчителя музики Бабій Тетяни Олегівни також взяв участь у цьому заході з конкурсною роботою «Про Максима і Кота, і що таке доброта» і, за колегіальним рішенням журі, став переможцем конкурсу.

Фіналісти продемонстрували достойний рівень підготовки, креативність, артистизм.

Департамент освіти Вінницької міської ради нагородив учнівський колектив 3-В класу грамотою та цінними подарунками.

Вітаємо учасників конкурсу проектів «Рекорди Добра» та бажаємо нових творчих здобутків та перемог!