Вихованці дитячого садка в бібліотеці

В рамках роботи наступності між ДНЗ № 51 «Колосок»  та КЗ «НВК: загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів-гімназії №6 ВМР» 20 лютого 2019 року  в бібліотеці закладу відбулася зустріч з вихованцями  старшої вікової групи «Сонечко».  Їх радісно та доброзичливо зустріли бібліотекарі  Ванжула Наталія Володимирівна та Фурман Вікторія Олегівна.

Вони в цікавій формі ознайомили присутніх  з діями структурних підрозділів  бібліотеки. Діти з задоволенням розглядали дитячі книжки та уважно слухали бібліотекарів  про послуги, які надаються на абонементі, в читальному залі.

Діти були в захваті від яскравої сучасної дитячої книжки.

З захопленням та цікавістю малята відвідали бібліотечний  урок «Казка двері відчиняє». Познайомилися з  новими літературними героями, відгадували загадки та  брали участь у конкурсі «Угадайка».

burst
oznor