Математична вікторина “Найрозумніший”

Математику не можна не любити, тим більше цікаву математику, подорож якою пропонує здійснювати колектив кафедри вчителів математики. Впродовж математичного тижня, школярі мають можливість брати участь в різних інтелектуальних змаганнях, вікторинах, які єднають учнів у прагненні бути успішними, розвивати свій потенціал, виховувати в собі вміння визначати власні здібності та оцінювати можливості, дають заряд оптимізму.

18 лютого 2019 р. в актовій залі закладу була проведена математична вікторина для 7-х класів “Найрозумніший”. Цікаві нестандартні завдання, оригінальні математичні ідеї, головоломки сприяють розвитку математичної культури школярів та формуванню креативності, а радість від успіху посилює віру у власні сили. Ми вітаємо переможців математичного конкурсу.