Квест «Цікава англійська» для учнів 3-4 класів та конкурс талантів «Awesome Kids»

«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики,

малюнка, фантазії, творчості»

В. Сухомлинський

Так як у сучасній школі виникає нагальна потреба у розширенні активних форм навчання,  учителі кафедри іноземних мов підготували квест «Цікава англійська» для учнів 3-4 класів та провели конкурс талантів «Awesome Kids».
Завдання вчителя – навчити кожну дитину самостійно вчитися, сформувати у нього потребу активно ставиться до навчального процесу. Один із засобів, який надасть реальну допомогу учням – гра.
            Ігрові технології є однією з унікальних форм навчання, яка дозволяє зробити цікавими і захоплюючими не тільки роботу учнів на творчо-пошуковому рівні, але й буденні кроки з вивчення предметів. Цікавість умовного світу гри робить позитивною, емоційно забарвленої монотонну діяльність із запам’ятовування, повторення, закріплення чи засвоєння інформації.

Учні початкової школи мали змогу не лише розважитися, але й продемонструвати свої вміння й таланти. Діти були в захваті від даних заходів й отримали величезну кількість позитивних та незабутніх емоцій!