Музей-садиба Михайла Коцюбинського

Сонячного дня 10 квітня учні 5-Д класу разом з класним керівником Решетнік Наталею Вікторівною та заступником директора Шинкевич Вірою Іванівною відвідали Музей-садибу видатного класика української літератури Михайла Коцюбинського. Учні ознайомились із багатьма експонатами, серед яких: рукописи, фотодокументи, переклади творів письменника мовами багатьох народів світу, предмети побуту та етнографії. На території садиби збереглися комора, сторожка, є садок, де ростуть липи, груші-глеки, посаджені ще дідом письменника Максимом Абазою, а також привезені М.Коцюбинським із Криму тамариск і магонія подуболиста. Тут ростуть і субтропічні агави, які любив письменник.

П’ятикласники ніби побували у якомусь іншому вимірі. Буквально за кількадесят метрів від садиби гуркочуть трамваї, нескінченним потоком рухаються автівки, у повсякденних клопотах снують перехожі, а тут, у родинному гнізді видатного письменника… ідилія!