Cемінар «Європейський волонтер у вашій школі та садочку»

З 23 по 27 липня вчитель англійської мови Решетнік Наталя Вікторівна відвідала семінар «Європейський волонтер у вашій школі та садочку», що проходив у Варшаві. Зустріч була організована Європейським корпусом солідарності для освітян з 9 європейських країн. Головною метою заходу було досягнення синергії між формальною та неформальною освітою через участь у міжнародних проектах в рамках програми Європейського корпусу солідарності та програми eTwinning.

Як результат, наш заклад має нових надійних партнерів з інших країн Європи. Зокрема, на новий навчальний рік заплановано тісну співпрацю з Ліцеєм Блеза Паскаля (Франція), з Грузино-американською приватною школою (Грузія) та школою із Литви. Учні вивчатимуть культурне різноманіття країн-партнерів через інтерактивні методи, розширюватимуть світогляд та розвиватимуть комунікаційні навички.