1 вересня – День Знань!

1 вересня 2019 року у школі-гімназії №6 традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання.

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів. Цього року для 185 першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка. Зустрічали дітей у Країні Знань казкові герої – Міккі та Мінні Мауси, які розважали їх запальними танцями, веселими піснями та дарували позитивні емоції.

Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

Директор школи-гімназії, Тітова Наталя Анатоліївна, привітала всіх з чудовим святом – Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен учень, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити. До привітань також долучився народний депутат України 9 скликання – Анатолій Григорович Драбовський, який побажав щоб шлях першокласників до здобуття знань і був легкий та сповнений цікавих відкриттів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.