Майстер-клас “Впровадження педагогічної інновації”

Вчитель початкових класів Душко Тетяна Анатоліївна провела тренінг для учителів початкових класів на тему: «Впровадження педагогічної інновації».. Навчальний майстер-клас був спрямований на самостійну роботу учнів у проєктах. Оскільки, саме в навчальному проєкті учні збирають і  опрацьовують дані, необхідні для виконання дослідження. А також самі вирішують, які джерела обрати, як працювати і як подати результати своєї роботи. Тетяна Анатоліївна говорить: « На мою думку, метод проєктів створює умови, за яких учень може самостійно здобувати знання чи застосовувати придбані раніше, причому замість дій за зразком в основному виступають пошукові й дослідницькі дії. Основний акцент робиться на творчий розвиток особистості. Учень повинен не тільки засвоїти необхідні знання й уміння, а й навчитися шукати і знаходити об’єкти для їх практичного застосування.