Квест «Зимові свята та обряди Поділля»

Зимові свята — це особливий період року, який наповнює нас радістю.

20.12.2019р. учні 5-х класів згадали про зимові обряди та традиції Поділля. (Керівники: Певень Т.В., Мостовик Д.В.) Команди класів взяли участь у квесті, демонструючи свої знання. Дуже сподобались дітям творчі завдання: проспівати «Щедрівку» та скласти малюнок на зимову тему. А ще, діти згадували приказки та накривали святковий стіл на Різдво. Багато веселощів викликав конкурс «Одягни дівчинку на свято». Всі команди успішно пройшли випробування та отримали грамоти.

З пересувною виставкою до школярів завітав Краєзнавчий музей. Діти із захопленням слухали про те, які були зимові традиції на Поділлі  у давнину.

Це було справжнє свято, яке протягнуло ланцюжок від народних традиції до сьогодення.