Тиждень «Правознавства та громадянської освіти»

Одним з аспектів усебічного розвитку особистості є висока громадянська культура. Виховання молоді передбачає свідоме ставлення до своїх прав і обов’язків перед суспільством і державою. З 9 по13 грудня 2019 р. в гімназії, в рамках тижня права та громадянської освіти, була презентована виставка творчих робіт учнів 10-х класів у розділах: «Самоідентифікація», «Самореалізація», «Класифікація прав людини».  Діти продемонстрували свій неординарний, креативний підхід до розкриття важливих тем. Із цікавістю школярі та батьки знайомились з фотопроектом «Стереотипи». (Керівник: Певень Т.В.)

13.12.2019 р. відбувся квест команд 10-х класів. (Керівники: Шліхтенко Л.А., Певень Т.В.) Учні продемонстрували свої знання з курсу «Громадянська освіта», довели, що про серйозні проблеми можна говорити з гумором.  Дуже сподобались учням завдання: «Порушення прав людини в відеокліпах та мультфільмах», «Стереотипи в карикатурах» та інші.  Всі команди з честю пройшли випробування, а нагородою їм були бурхливі оплескі товаришів.