Інтерактивна гра з учнями 10 – 11 класів в рамках Демократичної школи

В рамках реалізації Плану заходів щодо інституційного забезпечення представницької функції народних депутатів України в межах програми USAID Рада, а також за ініціативи народних народних депутутів Лариси Білозір та Олександри Устінової,  20.02.2020 р. в стінах КЗ «НВК: ЗШ І – ІІІ ст. – гімназії №6 ВМР» ,  було проведено уроки та інтерактивну гру з учнями 10 – 11 класів, яка презентувала роботу освітнього центру Верховної Ради України з метою формування громадянських компетентностей у школярів, підвищення рівня обізнаності про принципи демократії, структуру та функції Парламенту.

В ході зустрічі та практичної інтерактивної гри акцентувалась увага на принципах демократії, структурі та функціях Парламенту. Учні були активними, вільно брали участь у дебатах та відстоювали власну позицію.