Батьківські збори онлайн

Протягом цього тижня учителями початкової школи, завдяки ресурсу ZOOM, проведено онлайн-батьківські збори. Під час заходу обговорювались питання щодо особливостей дистанційного навчання, правил комунікації дистанційого навчання, графіку проведення підсумкових діагностичних робіт, організацію закінчення навчального року та ін. Батьки мали чудову змогу ознайомитися з успіхами своїх дітей при дистанційному навчанні, як в синхронному, так і в асинхронному режимах, поставити запитання, поспілкуватися наживо із усіма батьками та учителем. Доброзичлива атмосфера під час проведення зборів, тепле спілкування, лагідні посмішки дітей, батьків та учителя, надихають до нових звершень та гарних успіхів у навчанні!!!