Педагогічна рада

22 жовтня у КЗ “НВК :ЗШ І-ІІІ ст. – гімназія 6 ВМР” відбулася педагогічна рада на тему “Створення психолого-педагогічних умов для підвищення рівня навчальних досягнень, формування загальної культури учнів”.Фасилітатори педагогічної ради:Лідія Шліхтенко – заступниця директора з виховної роботи;Ольга Важова – заступниця директора з навчально – виховної роботи школи І ступеня ;Владислав Качур – вчитель іноземної мови, керівник міжнародних проєктів, у яких бере участь наш заклад.Усі учасники педагогічної ради були об’єднані в 4 групи для участі та продуктивної роботи по різних локаціях.Локація 1 – “Неформальна освіта – професійні bootcamps”. Модератори – Наталія Решетнік та Тетяна Душко. Локація 2 – “Інтерактивні робочі аркуші: від ідей до впровадження”. Модератори – Людмила Делечук та Олена Лазуренко.Локація 3 – “Лайфхаки щодо формування трикутника успішних взаємин: педагоги-діти-батьки”. Модератори – Наталія Підлісна та Іван Швайко. Локація 4 – “Рецепти щастя! Щасливий педагог – щасливі діти”. Модератори – Людмила Соушко та Наталія Павлишена.Після роботи в локаціях фасилітатори провели підсумкову Sharing сесію, на якій було створено образ сучасного вчителя-модератора, фасилітатора, коуча та тьютора. Результати інтерактивної гри «Kahoot” ще раз довели, що день пройшов пізнавально та корисно !