Сучасні заклади освіти-2020

Вітаємо шкільну родину з перемогою в одинадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2020».
Методичний посібник на тему «Розвиток інноваційного освітнього середовища для забезпечення якості освітньої діяльності навчального закладу», авторами якого є Тітова Н.А. та Іскра Ю.В., був оцінений на високому рівні – Золотою медаллю у номінації «Упровадження внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності і якості освіти у закладі загальної середньої освіти».
Впровадження в освіту ІЦТ сприяє підвищенню якості, а також удосконаленню організації освітнього закладу та управління ним.
Навчальний заклад ефективно використовує управлінські елекронні ресурси «Успішність» та електронний журнал «Моя школа». Відродження України неможливе без оновлення школи. У сучасних умовах розвитку системи освіти необхідно впроваджувати ефективні інновації в освітній процес.
Пишаємося творчою та креативною командою, яка рухає освіту вперед. Бажаємо наснаги, творчості, креативності, інноваційності та нових перемог.