Запрошуємо учнів 5-9 класів взяти участь в “Інженерному тижні”. Зробити власноруч інженерну конструкцію і побачити її в дії – найкращий мотив для розвитку творчості та реалізації інженерного потенціалу. Це допоможе вам зрозуміти, що математика, фізика та хімія – не сухі науки, а захопливий, дивовижний, незвіданий світ.
![](https://1.bp.blogspot.com/-D2smD__SObI/YBmpzZM63aI/AAAAAAAApQY/z-oojGI5NNwnt9cFzox0qO4DustnynVLACLcBGAsYHQ/w630-h474/%25D1%2596%25D0%25BD%25D0%25B6.jpg)
Детальніше за посиланням https://kafedrafizika6.blogspot.com/p/blog-page_943.html