26 лютого 2021 року на базі закладу у дистанційному форматі було проведено конкурсне випробування фінального етапу другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Трудове навчання» «Урок». Учасники фінального етапу проводили уроки у дистанційному режимі; тему та клас було визначено шляхом жеребкування. Здобувачі освіти працювали разом із конкурсантами: слухали пояснення, долучалися до обговорення питань, відповідали та виконували завдання.
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/03/Рисунок1-1024x401.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/03/зображення_viber_2021-03-01_10-52-59-1024x400.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/03/зображення_viber_2021-03-01_10-53-17-1024x435.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/03/зображення_viber_2021-03-01_10-53-27-1024x398.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/03/123-1024x441.jpg)