Переможці Гранту CLASS PACK 2021-2022!

ГО “Інноваційні освітні технології” провели грантовий конкурс Class Pack 2021-2022 за підтримки Благодійного Фонду LEGO Foundation та організації FIRST.

Організатори отримали більше 200 заявок на цьогорічний конкурс. Після завершення дедлайну, ретельного відбору, вичитки мотиваційних листів, комісією було обрано ТОП 12 аплікантів для участі у наступному етапі конкурсу. Другий етап передбачав особисту співбесіду адміністрації школи та майбутніх тренерів у Києві з організаторами програм FIRST Lego League в Україні.
Наш заклад представляли заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Юріївна Сабардак та вчитель інформатики Наталія Володимирівна Чабан.

Серед переможців і наша школа-гімназія №6. Ми отримали відразу два гранти FIRST LEGO League Explore + Challenge (програми для дітей 6-10 та 9-16 років відповідно).

Дякуємо http://firstlegoleague.org.ua/ за можливість впроваджувати сучасне STEM-навчання в КЗ “НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №6 ВМР” вже в цьому навчальному році.