Європейський день мов

Не секрет, що 26 вересня відзначається Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі.
У нашому закладі стало гарною традицією не лише відзначати це свято, а й брати участь у міжнародному проєкті на платформі eTwining під назвою «How many languages do you know?»
За умовами проєкту вчителі англійської мови Кравчук Л.Л. та Пашківська Н.С. з учнями 4-Б класу успішно виконали низку цікавих завдань. Ми стартували з фільмування відеопривітань дітей різними мовами. Наступним завданням було декламування вірша «We are children from Ukraine». Також діти скористались нагодою стати активними учасниками інтерактивної гри «Flags and Countries». Завдячуючи своїм творчим здібностям, учні створили постер, який став фотозоною для чудових та яскравих фото.
Цей день був справжнім святом та подарував дітям незабутні враження, чого і прагнули організатори свята.