Курси підвищення кваліфікації

З 22 по 29 жовтня 2021 року на базі освітнього хабу «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського пройшли курси підвищення кваліфікації «Організація театралізованої діяльності для розвитку soft skills дітей дошкільного і молодшого шкільного віку: європейський контекст». Де до них приєдналися учителі початкових класів: Бияковська Аліна Михайлівна,Гладиш Лілія Олександрівна,Григорчук Тетяна Вікторівна, Павлишена Наталія Анатоліївна, Лемеха Ірина Олександрівна. Курси проводяться у рамках реалізації проєкту програми EU Erasmus + Jean Monnet Модуль (620252-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE «EU experience of soft skills development of preschool and primary school age children by theatre activities in teacher training»).У творчій, дружній атмосфері слухачі спробували себе у різних ролях: актора, декоратора, сценариста та режисера, долучилися до майстер-класу:”Як зробити гарбуз на Хелловін ?”, взяли участь в інсценізації казки на новий лад «Про півника та курочок», проявили свої акторські здібності і набули досвіду співпраці у колі однодумців, а ще розробили власний сценарій для шкільної вистави про «Рукавичку», фантастичний креатив панували на заняттях!