Інтерактивний захід «TOP 5 English-speaking countries»

18.11.2021 року в рамках тижня англійської мови вчителям Горбатюк О.В. та Мацик Т.П був проведений інтерактивний захід «TOP 5 English-speaking countries» для учнів 10-Б класу. Учні презентували 5 країн, серед яких Велика Британія, США, Канада, Нова Зеландія, Австралія. Мета заходу: допомогти учням розширити знання щодо англомовних країн, познайомити з традиціями, цікавими фактами, побутом та поглибити знання з англійської мови. Кожна з груп презентувала свою країну, де англійська є офіційною. Демонстрували відео, а для узагальнення пограли в гру Kahoot, яку створили самостійно учні та визначили переможців. Зустріч пройшла у формі презентації, всі отримали корисну інформацію, та погодилися з тим, що англійська мова ─ міжнародна мова, яку варто вивчати. Діти взяли активну участь у заході та з задоволенням відповідали на запитання.