Показовий урок у 4-Б

18.11.2021 вчителем початкових класів було проведено показовий урок для здобувачів освіти 4-Б класу на тему “Лічильна одиниця – тисяча. Лічба тисячами. Розряди – одиниці тисяч , десятки тисяч, сотні тисяч. Клас одиниць, клас тисяч. Читання багатоцифрових чисел”. Емоційним налаштуванням на урок учитель обрала вправу “Колір мого настрою” за допомогою цеглинок лего, учні обирали колір, який їм був до душі. Учитель формувала основні математичні компетентності, акцентувала увагу на академічну доброчесність. Наскрізна лінія уроку об’єднала тему місяця “Чарівні перетворення”, яка пов’язана з перетвореннями в організмі людини. На основі цієї теми учні виконали самостійно обчислення рівнянь та знайшли кількість кісток в організмі людини. Асистент вчителя, Дученко А.П., поділилася з учнями цікавинкою про різницю кількості кісток в організмі дорослої та новонародженої людини, пояснила з чим це пов’язано і провела з дітьми фізкультхвилинку. Учитель, Козіцька М.П., високу увагу приділила здоров’язбережувальній галузі, шляхом розв’язання задач спрямованих на дотриманні збалансованого харчування , діти розраховували кількість поживних речовин на добу, що має отримувати дитина з певною вагою. Учні проявили знання про внутрішні органи людини і розраховували вагу печінки залежно від своєї маси тіла. Рефлексія в кінці уроку відбувалась за допомогою паперових долоньок, на яких діти висловили своє ставлення до уроку.