Показовий урок у 4-В

18.11.2021 вчителем початкових класів Ромась Л.В було проведено показовий урок для здобувачів освіти 4-В класу на тему «Розв’язування практично зорієнтованих задач і проблемних ситуацій зі свого життя на розуміння арифметичних дій». Емоційним налаштуванням на урок учитель обрала вправу «Сердечка». Наскрізна лінія уроку об’єднала тему місяця “Чарівні перетворення”, яка пов’язана з перетвореннями в природі. На основі цієї теми учні проводили дослідження тривалості життя під шкаралупою яйця різних тварин, розв’язуючи вирази на порядок дій , дізналися термін висиджування яйця крокодила. Під час навчального заняття учні дізналися багато цікавих фактів про курячі яйця, провели дослід, як виявити свіжість куплених яєць. Познайомилися з птахофабриками Вінниччини, подивилися відео про найбільшу фабрику в Україні «Вінницьку птахофабрику», знайшли яку площу вона займає. Учні працювали самостійно та у групах, виконуючи різноманітні завдання, працювали з таблицями і діаграмами. Рефлексія в кінці уроку відбувалася за допомогою вправи «Три, два, один», де діти визначили, які факти були для них новими, а про які хотіли дізнатися більше. Домашнє завдання діти отримали записати рецепт страви з яєць, яку полюбляють у їхніх родинах.