Онлайн-зустріч з представником Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education Геннадієм Білоусом

19.11.2021 р. відбулась онлайн-зустріч учнів 11 класів з представником Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education Геннадієм Білоусом. Зустріч була організована з метою мотивації учнів 11 класів до посиленої підготовки до ЗНО з англійської мови. Геннадій познайомив учнів зі структурою ЗНО з англійської мови, надав алгоритм дій, який допоможе набрати на тестуванні достатню кількість балів, провів тренувальні вправи з аудіювання, звернув увагу учнів на те, що необхідно працювати з мовними тренажерами, порадив бути самоорганізованими та уміло розподіляти час на виконання завдань. Зустріч була дуже цікавою, корисною та пізнавальною. Захід організували та провели вчителі: Мацик Т.П., Качур В.О., Парцванія О.В., Пашківська Н.С.