Показовий урок з географії

19.11.2021р. Цвєткова-Грабік В.А. провела показовий урок для здобувачів освіти 7-Д класу на тему “Географічне положення Південної Америки. Дослідження та вивчення материка”. Вчитель розпочала урок з travel-відео по материку, завдяки якому діти відчули себе в самій країні , спостерігаючи різноманітність флори та фауни, чарівність природи та вод, що омивають Південну Америку. Познайомила дітей з Панамським каналом, що є рукотворним. Протягом уроку вчитель досліджувала з учнями географічні координати крайніх точок материка на карті, протяжність материка з Півночі на Південь та положення відносно екватора. Семикласники “мандрували” Південною Америкою, дізнавалися про особливості материка. Розшифровуючи послання з пляшки, узагальнили знання із опрацьованого матеріалу.