Показові уроки в 2-х класах

В рамках освітнього проєкту «Професійна орієнтація та підвищення педагогічної майстерності учителя Нової української школи» учителями 2-х класів Коваль О.М., Бияковською А.М., Карпович Н.О., Лазуренко О.А., Заярною К.О., Хлєбновою В.І. з української мови було проведено 23.11 та 24.11 показові уроки. На уроках учні виразно читали вголос, уміло прогнозували зміст текстів за заголовками та ілюстраціями, влучно утворювали відповідні граматичні форми слів для поширення або ускладнення речень, вдало утворювали нові слова із запропонованих, дотримувалися правил написання слів у реченнях, а також продемонстрували роботу зі словником, зв’язне мовлення при складанні тексту. Педагоги формували ключові компетентності, використовували прийоми самооцінювання та взаємооцінювання, відзначали досягнення учнів та підтримували в них бажання навчатися. Уроки, проведені педагогами, були сучасними, інтегрованими, динамічними, навчальними, пізнавальними.