Показовий урок з математики

26.11.2021 р. у 5-Б класі Світовою Оксаною Павлівною було проведено показовий урок з математики. Протягом заняття учитель вдало поєднала методи та прийоми, за допомогою яких п’ятикласники навчалися вираховувати площу кімнати, стелі та підлоги. За допомогою математичної гімнастики, демонстрували знання із геометрії. Вдало підібраний педагогом відеофрагмент про правильне наголошування слів, допоміг дітям запам’ятали орфоепічні норми української мови. А екскурс у історію – глибше пізнати дивовижний світ математики. Протягом заняття школярі виконували завдання біля дошки, підбирали правильну кількість фарби та ламінату для майбутнього будинку мрії. Протягом уроку панувала злагоджена та плідна праця, яка показала чудовий результат.