Показовий урок у 3-В

Долгіх Олександра Федорівна,учитель іноземної мови, провела для 3-В класу показовий урок. Під час заняття учитель уміло використовувала всі можливості учнів, їхній творчий потенціал. Третьокласники продемонстрували глибоке усвідомлення засвоєння лінгвістичних знань. Фонетична хвилинка розігріла мовлення та мотивувала дітей до пізнання нової теми. Протягом уроку було використано цікаві форми та методи,за допомогою яких учитель досягла поставленої мети. Діти були активними, виконували інтерактивні вправи, демонстрували знання з предмету, будували речення та вчилися ставити запитання, демонструючи вільне володіння мовним матеріалом. Учні та учениці висловлювали свої почуття, описуючи рідне місто, “мандрували” Вінницькими вулицями та площами. За допомогою фізкультхвилинок рухалися та запам’ятовували нові слова. На уроці було використано інтерактивні технології та інформаційно-комунікативні методи навчання. Протягом 40 хвилин ніхто не байдикував, адже динаміка заняття та позитивне ставлення учителя до своїх вихованців продемонстрували високий потенціал здобувачів освіти.