Показовий урок у 7-Г класі

2.12.2021 р. учителем англійської мови Кашперук Т.Є. було проведено показовий урок у 7-Г класі на тему “The Human Brain – What Should You Do To Be Healthy?“. Протягом заняття учитель намагалася активізувати у мовленні учнів та учениць лексичні одиниці, розвивати компетенції аудіювання та усного мовлення, а також читання. Семикласники навчалися використовувати в мовленні граматичні структури “You should…,” “You shouldn’t”. За допомогою підібраних вправ учителем діти зуміли поглибити знання про здоровий спосіб життя. Отримавши випереджальне завдання, учень ознайомив семикласників із цікавою інформацію про Альберта Ейнштейна. За допомогою інтерактивної вправи учні продемонстрували знання із основ здоров”я: розподілили шкідливі звички, які впливають на людський мозок.
За допомогою виконання інтерактивної вправи “One milleon” діти розвивали увагу, пам’ять, мовну здогадку та швидку реакцію логічно висловлювати думку; підтримувати мотивацію до вивчення англійської мови.
Учні продемонстрували знання предмету та отримали життєві поради щодо покращення активності мозку.