Показовий урок-квест у 7-А класі

02.12.2021року Певень Тетяною Вікторівною проведено показовий урок-квест у 7-А класі на тему “Київська держава (Русь-Україна) наприкінці Х- у першій половині ХІ ст.” Протягом заняття семикласники продемонстрували отримані знання з теми та закріпили матеріал історичної доби за допомогою виконання цікавих вправ. Під час проведення “Князівської руханки” учні під керівництвом учителя пригадали князів, які правили Київською державою. Учні та учениці продемонстрували на історичній карті територію Київської Русі за часів Володимира Великого та Ярослава Мудрого. Розташували мініатюри за хронологією, що дало можливість продовжити “мандри” історичним періодом та пригадати Володимирову реформу , а також про хрещення у 988 році. За допомогою онлайн-застосунку цифрової дошки-jamboard, розташували події, які були пов’язані із правлінням Володимира Великого та Ярослава Мудрого. За допомогою гри пазли віднайшли “Категорії селян”. Діти продемонстрували творчі проєктні роботи за допомогою заздалегідь створених коміксів “Культура Русі”. Тетяна Вікторівна продемонструвала систематичну роботу із школярами. Скарбом, який діти відчинили у скрині-знань, була Україна, яку потрібно берегти та добре знати історію нашої держави.