Показовий урок з англійської мови

06.12.2021 р. вчителем англійської мови Марчук І.В. був проведений показовий урок для учнів 5-Б класу на тему “Мода”. За допомогою гри “Quizlet” педагогу вдалося емоційно налаштувати школярів на заняття, а також розподілити п’ятикласників на групи, у яких їм було цікаво працювати протягом уроку. Здобувачі освіти вивчали лексику на тему “Мода”, а також використовували її під час виконання різних вправ з аудіювання, говоріння, письма, які супроводжувались завданнями на перевірку розуміння. Вправи з граматики були проведені за допомогою ресурсу “Error Hunt”, де учні мали змогу продемонструвати засвоєння висловів have got/has got. Під час фізкультхвилинки діти відпочили та порухались, виконуючи завдання з платформи “Baamboozle”. Використані форми та методи роботи забезпечили реалізацію формування усіх мовленнєвих навичок на достатньому науково-методичному рівні. Урок був цікавим, сучасним та пізнавальним.