Показовий урок з історії у 6-А

10.12.2021 у 6-А класі був проведений показовий урок з історії вчителем Полотняною Н.С. Учні змогли під час практичного заняття, що проводилося у формі мандрівки, продемонструвати свої знання, здобуті під час вивчення стародавніх цивілізацій Азії та Африки, зробити порівняльний аналіз умов виникнення та розвитку, визначити унікальні риси та внесок стародавніх країн у розвиток сучасної цивілізації.
Під час уроку діти працювали з історичним документом та інформаційними картками, які допомогли пригадати суть поняття «цивілізація» та визначити її основні риси. Під час «зупинок» діти працювали з ребусами, кросенсами, історичними паралелями. Зацікавлення викликала вправа «Хто під маскою?», під час якої учні впізнавали історичних осіб. Під час уроку діти демонтували свої математичні здібності при розв’язанні хронологічних задач.
На уроці, що проводився у Міжнародний день захисту прав людей, наголошено на важливості дотримання прав дітей та створенні умов їх реалізації.